מה זה בכלל דומיין פרימיום?

יש להם הרבה כינויים:
דומיינים ותיקים, דומיינים יד שנייה, דומיינים פגי תוקף(לשעבר), ועוד.
יותר קל להגיד מה לא נחשב לדומיין פרימיום:
דומיין הפנוי לרישום דרך רשם דומיינים (ורוב הדומיינים הטובים לא פנויים).
אז מהו דומיין פרימיום?
דומיין פרימיום הוא דומיין שמישהו כבר חשב עליו והשקיע בו – זמן, כסף, קידום – ולכן יש לו ערך גבוה מהרגיל.
ברוב המקרים זהו דומיין עם ותק וקישורים, והשימוש בו מקנה לכם עדיפות משמעותית במיקומים בגוגל.

premium-quality

מי צריך דומיין פרימיום?

כל מי שיש לו נגיעה לשיווק אינטרנטי: בעלי עסקים, מקדמי אתרים, סוכנויות דיגיטל, בוני ומעצבי אתרים, יועצים עסקיים, ועוד.
דומיין פרימיום נותן בוסט לכל מיזם דיגיטלי מכיוון שהוא נותן לכם על מגש של זהב כמה מרכיבים ייחודיים:
  • מיתוג – דומיין זה קודם כל שם, זה יכול להיות שם העסק שלכם, או ביטוי שמתכתב עם העסק שלכם או עם הטאג-ליין שלכם.

  • קידום אורגני – דומיינים הם חלק אינטגרלי מהתשתית של האינטרנט. וגם מהתשתית של קידום אתרים בגוגל. כל הקישורים שאתר מקבל בתקופת חייו – משוייכים בעצם לדומיין.
    באופן דומה, כל הקידום שנעשה לאתר מסוים, בסוף רוב רובו של הכוח הזה נצבר על הדומיין עצמו. כשדומיינים מחליפים ידיים, המחזיק החדש נהנה מהקידום שנעשה בעבר.
    הדיעה הרווחת בתחום ה SEO היא שלגוגל יש סימפטיה ברורה וחזקה לדומיינים בעלי ותק. מהניסיון שלנו זה נכון: כשאתה לוקח דומיין עם ותק של כמה שנים, שצבר קישורים לאורך השנים האלו, ואתה מקים עליו אתר חדש בנישה זהה או דומה לנישה המקורית שלו – בסבירות מאוד גבוהה אתה תיראה התקדמות מהירה מהרגיל בגוגל, ותפיסת מיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש. לא צריך לשפוך כל חודש אלפי שקלים לאורך שנים. אין הכוונה לומר שדומיין פרימיום מייתר את הצורך בקידום שוטף אבל הוא אמור לכל הפחות לחתוך את ההוצאות ב50% בהשוואה לדומיין חדש מהניילונים.
דומיין-פרימיום

היתרונות של דומיין פרימיום

דומיין פרימיום בא לעשות לפחות אחד מהשניים:

  1. לייעל את כל עבודת המיתוג. אם אתם עומדים לפני בחירת שם לעסק – עצרו הכל ותתחילו לחפש דומיין בר השגה בתחום שלכם. כך תקבלו רעיונות לעסק שתוכלו לממש בדיגיטל. אם יש לכם כבר שם, עדיין תוכלו למצוא דומיין מדליק ואולי אפילו להקים את האתר השני או השלישי שלכם ולתפוס מיקומים מרובים בנישה שלכם.
  2. לחסוך לכם חודשים ארוכים של טיפוס איטי וסיזיפי במנוע החיפוש של גוגל. מדובר גם בחיסכון של כסף כי קידום איכותי יכול לעלות לכם 1500-5000 ש”ח לחודש למשך שנה ויותר. עם דומיין פרימיום תוכלו להשקיע יותר בתכנים מעניינים, יותר להתפנות לטיפול בלקוחות וניהול שוטף של העסק, ויהיו לכם הרבה פחות כאבי ראש בגלל דשדוש בגוגל.

לסיכום

מקווים שהבנתם. אנחנו באמת מדברים מניסיון אישי. ראינו את הקסם קורה שוב ושוב. גוגל אוהב לפגוש חברים ותיקים. ברגע שדומיין ותיק חוזר לאוויר עם תכנים חדשים, אופטימיזציה, מהירות טעינה – כשכל המרכיבים הללו חוברים יחד, מדובר בנכס יציב וחזק שאתם יכולים להיות בטוחים לגביו ולישון טוב בלילה בידיעה שאתם במגמת טיפוס במאמץ מינימלי. כל השקעה באתר שתעשו מעתה ואילך – תתורגם ישירות להגברת החשיפה, התנועה והמכירות.  

 

הערה: השימוש בלשון זכר מטעמי נוחות ועצלנות, סליחה.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
xn--6dbe2a9ah.com